Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
5.Відновлення освітнього процесу відбудеться, як тільки ситуація стабілізуєтьс
Проект Концепції розвитку освіти до 2025 року
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
(ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ІДУТЬ ДО 1-ГО КЛАСУ)
Із метою прискорення зарахування Вашої дитини до 1-го класу в наступному навчальному році, створено спеціальний портал для електронної реєстрації - https://school.isuo.org/.
Реєстрація доступна до 31.05.2023 р.
Разом із тим, електронна реєстрація не є обов’язковою. Якщо Ви вже подали заяву до школи в паперовому вигляді, то це вже є підставою для зарахування Вашої дитини до 1 класу.
10 грудня – День прав людини
10 грудня в Україні святкується День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. А тому з 09 по 13 грудня 2013 року в Україні проводитиметься вже традиційний «Всеукраїнський тиждень права».
Урок теплового аудиту
У рамках проекту «Енергоефективні школи» 5 грудня 2013 року в школі пройшов урок із теплового аудиту для учнів 7-х класів. Його провів технічний консультант Київського інституту місцевого розвитку Олександр Ніколаєнко, який завітав до нас із м. Києва.
Акція «МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВ’Я»
Здоров’я - актуальна тема сьогодення. Тепер, як ніколи раніше, перед школою постає проблема виховання свідомого ставлення учнів до свого здоров’я як найвищої соціальної цінності, яка дасть їм змогу успішно виконувати будь-які життєві та соціальні ролі, бути творцем свого життя, активно інтегруватись до сучасного суспільства.
Пам’яті невинних жертв Голодомору
Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Чорне уббот зграями ширяло над селами, заціпенілими в тяжкому смертельному сні 1933 року.
Толерантність людини ― найважливіша умова миру і злагоди в сім'ї, колективі, суспільстві
Міжнародний день толерантності, проголошений 16 листопада 1995 року на 28 сесії Генеральної кон¬ференції ЮНЕСКО, набуває особливого значення з початком третього тисячоліття, перше десятиріччя якого ООН проголосила Міжнародним десятиріччям культури миру та ненасильства (2000—2010).
День української писемності та мови
День української писемності та мови - свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Його встановлено Указом Президента у 1997 році на честь літописця Нестора – послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія.
Шкільна акції “ Ми-за чисте довкілля”
У рамках щорічної шкільної акції “ Ми - за чисте довкілля” педагогічний та учнівські колективи школи організовано вийшли на суботник. Майже 470 школярів та понад 50 працівників школи трудилися на шкільному подвір’ї, ігровому та спортивному майданчику, парковій зоні та Меморіальному комплексі.
Не згасити вогонь пам"яті
Сьогодні, з метою вшанування героїчного подвигу ветеранів війни, увічнення безсмертного подвигу героїв-визволителів та до відзначення 70 -ої річниці визволення Дніпропетровщини від фашистських загарбників, в школі пройшов Єдиний урок мужності «Не згасити вогонь пам"яті»
Урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи»
22 жовтня 2013 року у Петропавлівській ЗОШ І – ІІІ ст. №2 відбувся загальношкільний захід - урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи», який упроваджено Інститутом місцевого розвитку за підтримки компанії ДТЕК.
Молодіжний форум « Молодь за краще майбутнє »
У Дніпропетровську відбувся обласний молодіжний форум « Молодь за краще майбутнє ». З 16 по 17 жовтня більше 50 представників активної молоді з усієї Дніпропетровщини зібралися в ДЦ « Перлина Придніпров'я » з метою обміну ідеями та досвідом на обласному молодіжному форумі.